XIV WĘGROWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

FOTORELACJA Z XIV WĘGROWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI>>>

11 listopada 2022 r. w organizowanym przez naszą szkołę XIV Węgrowskim Biegu Niepodległości wzięło udział 329 miłośników biegania i marszu nordic walking. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wyróżnieni zostali najmłodszy i najstarszy zawodnicy oraz rozlosowano nagrody niespodzianki. Wszyscy, którzy przekroczyli linię mety otrzymali ufundowane przez sponsorów upominki.
Dziękujemy nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za zaangażowanie w przygotowanie tak  dużej i ważnej dla Węgrowa imprezy łączącej sport i patriotyzm.
Szczególne podziękowania składamy sponsorom Węgrowskiego Biegu Niepodległości: firmom Addit, Hochland, Społem Węgrów, Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Węgrowie, Państwu Bagińskim, Czarnackim oraz Urzędowi Miasta Węgrowa, węgrowskiej Policji, Pogotowiu Ratunkowemu, Ochotniczej Straży Pożarnej, Miejskiej Bibliotece Publicznej za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Mariusz Sandurski

Klasyfikacja uczestników biegu i marszu nordic walking:>>>
Klasyfikacja dzieci od 3 do 6 roku życia>>>