WODY SZUM, PTAKÓW ŚPIEW, CZYLI  SPŁYW KAJAKOWY

To już nasze ostatnie dni w szkole podstawowej. Z tej okazji 15 czerwca br. wybraliśmy się z naszą wychowawczynią, panią Anną Piotrowską,  na spływ kajakowy rzeką Liwiec. Wyruszyliśmy z niewielkiej plaży przy Sowiej Górze. Pogoda nam sprzyjała. Płynąc kajakami ponad trzy godziny, mogliśmy podziwiać piękno malowniczej doliny Liwca. Zatrzymaliśmy się na odpoczynek dopiero przy zamku Liwie. Zwieńczeniem naszej wyprawy było pożegnalne ognisko Spływ kajakowy to doskonały pomysł na aktywny wypoczynek nad wodą. Świetnie się bawiliśmy.  Dziękujemy  pani Annie Piotrowskiej i panom Mariuszowi Sandurskiemu oraz Maciejowi Kucharczykowi za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem podczas wycieczki.
Imprezę uczniów z 8A poprzedził spływ kajakowy nauczycieli i pracowników naszej szkoły, którzy w sobotę 11 czerwca br. odbyli 5-godzinną wyprawę rzeką Liwiec. FOTO>>>

Julia Turowska, klasa 8a