SPOTKANIE ÓSMOKLASISTÓW Z BURMISTRZEM

6 kwietnia 2022r. uczniowie klasy 8a wzięli udział w spotkaniu z burmistrzem naszego miasta – panem Pawłem Marchelą. Młodzież dowiedziała się, jakie zadania i obowiązki ma burmistrz oraz w jaki sposób funkcjonują poszczególne wydziały w Urzędzie Miasta. Ósmoklasiści z zaciekawieniem słuchali o inwestycjach, które będą realizowane w Węgrowie. W najbliższym czasie zostanie przebudowanych wiele ulic, a w parku Armii Krajowej powstanie amfiteatr, fontanna, skatepark i siłownia plenerowa, co bardzo ucieszyło uczestników spotkania. Dzięki tym inwestycjom Węgrów wypięknieje i zyska miejsce zachęcające mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Na zakończenie burmistrz podarował ósmoklasistom, swoim dawnym uczniom, drobne upominki.

Maja Łatka z kl. 8a