ACH, WITAJ, WITAJ SZKOŁO! JUŻ CZAS DO PRACY, CZAS!

1 września 2021r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Rano w kościele pod wezwaniem św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w uroczystej mszy świętej. Po eucharystii wszyscy udali się do szkoły, gdzie  w salach lekcyjnych odbyły się spotkania z wychowawcami. W południe w holu zgromadzili się najmłodsi uczniowie, ich rodzice i zaproszeni goście: p. Paweł Marchela, Burmistrz Węgrowa, p. Jolanta Roguska, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa oraz p. Barbara Jakubisiak, przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty i Kultury Rady Miejskiej Węgrowa.  Podczas uroczystości pierwszoklasiści  zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.
Uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałego nowego roku szkolnego!  foto>>>
Karolina Turowska
Zatwierdziła: T. Święcicka