POZNAJEMY OKOLICE WĘGROWA

17 czerwca br. uczniowie klasy 6A udali się na wyjazd edukacyjny w okolice Węgrowa. Na początku odwiedzili mogiłę powstańców styczniowych ,gdzie przy pamiątkowym kamieniu towarzyszył im burmistrza miasta Węgrowa, pan Paweł Marchela, który z pasją opowiedział uczniom o wydarzeniach sprzed 158 lat. Zorganizował również konkurs historyczny, którego zwycięzcą został Maksymilian Jaszczur. Następnie uczniowie udali się do rezerwatu przyrody Kantor Stary w Ruchence, gdzie spędzili czas poznając przyrodę najbliższej okolicy. FOTO>>> Po spacerze odpoczęli przy wspólnym ognisku. Na zakończenie wycieczki udali się na Sowią Górę, żeby podziwiać widoki doliny Liwca. Relaks, świeże powietrze oraz wspólnie z rówieśnikami spędzony czas pozytywnie wpłynęły na nastroje po zdalnym nauczaniu.

Konrad Chromiński, ks. Mariusz Kroll

Zatwierdziła: T. Święcicka