OGŁOSZENIE

Narodowe Święto Niepodległości – aktywnie i  rodzinnie

   Z powodu panującej pandemii nie odbędzie się organizowany od wielu lat przez naszą szkołę  Węgrowski Bieg Niepodległości.  
   W zamian proponujemy naszym uczniom i ich rodzinom spędzenie 11.11.2020r. na sportowo. Możliwości jest wiele: wspólny spacer, przejażdżka na rowerze, jogging, nordic walking, jazda na rolkach, gra w piłkę itp.   Wszystkich, którzy pozytywnie odpowiedzą na naszą propozycję  prosimy o przesłanie do 12.11.2020r. zdjęcia lub maksymalnie jednominutowego filmiku na adres: wegrowskibiegniepodleglosci@gmail.com  i podanie: imienia, nazwiska i klasy ucznia naszej szkoły, pokrewieństwa osób biorących udział w zdarzeniu oraz miejsca i daty wykonania zdjęcia/nagrania filmiku  (np. Jan Kowalski, 1B, mama, tata, brat, zalew nad Liwcem, 11.11.2020r.)  Warunkiem umieszczenia przesłanych materiałów na stronie będzie udział w aktywności członków rodziny.
Uczniowie, których  materiały zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły, otrzymają celującą oceną z wychowania fizycznego i pochwałę w dzienniku lekcyjnym wpisaną przez wychowawcę.
Przesłanie materiałów jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz ich publikację na stronie internetowej szkoły i portalu społecznościowym.
Wśród uczestników zabawy zostaną rozlosowane nagrody-niespodzianki.

Zachęcamy do wspólnej zabawy.

Mariusz Sandurski
Zatwierdziła: Teresa Święcicka