MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2020”

W czerwcu 2020 roku 50 uczniów wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR 2020”. Podczas konkursu przeprowadzonego online uczniowie otrzymali do rozwiązania zadania o różnym stopniu trudności. Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych oraz Association Kangourou sans Frontieres przyznały  dziewięć wyróżnień naszym dzieciom za uzyskane w konkursie wyniki.

Uczniowie wyróżnieni to:

Nadia Rybak kl. 2B
Szymon Kosiorek kl. 2B
Nikodem Mamrot kl. 4A
Kornelia Rudaś kl. 4A
Patryk Ojdana kl. 4A
Gabriela Wronkowska kl. 4A
Damian Popławski kl. 4B
Kornelia Sadowska kl. 5C
Lena Łozowska kl. 7A

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paweł Skup
Zatwierdziła: T.Święcicka