REBUS MATEMATYCZNY

W listopadzie i w grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym, który polegał na indywidualnym wykonaniu, według własnego pomysłu, rebusu matematycznego. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi, a także znajomością pojęć matematycznych. Prace oceniło jury w składzie: Paweł Skup, Edyta Szczęśniak, Piotr Bartnik.
W kategorii uczniów klas: IV-VI zwyciężył  Adam Turemka z klasy Vb. Drugie miejsce jurorzy przyznali Gabrieli Rusjan z klasy IVa, a trzecie –Julii Turowskiej z klasy VIa. Wyróżnienie otrzymał Aleksander Kosiorek z klasy VIa. W kategorii uczniów klas VII, VIII jury przyznało wyróżnienie – Arkadiuszowi Sewerynikowi z klasy VIIb.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paweł Skup

Zatwierdziła: T.Święcicka