CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ, WSZYSTKIM JEST POTRZEBNY MIŚ!

25 listopada 2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Z tej okazji pracownicy świetlicy przygotowali dla pierwszoklasistów wiele atrakcji. Podczas spotkań dzieci poznały historię powstania pluszowego misia.
Następnie pierwszoklasiści zostali zaproszeni do wspólnych zabaw, „Miodowe spagetti” i „Wyjadanie miodku” dostarczyły wiele radości. W tym dniu nie zabrakło również spotkania z literaturą – uczniowie mieli możliwość zapoznania się z książkami o misiach z biblioteki szkolnej.
Na koniec tego świątecznego dnia na wszystkich czekała misiowa fotobudka, pyszny i zdrowy poczęstunek oraz misiowe zakładki do książek. Każda klasa otrzymała również na pamiątkę lekcji
w świetlicy misia wydrukowanego metodą 3D.  FOTO >>>

Kamila Przybyszewska

Zatwierdziła: T.Święcicka