V FESTIWAL NAUKI 2019

18.06.2019r. odbył się V Festiwal Nauki. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli chemii i fizyki, p. Emilii Wołynka i p. Piotra Bartnika, przygotowali wiele ciekawych doświadczeń, które można było oglądać w holu szkoły. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem podziwiali eksperymenty ukazujące takie zjawiska jak: tornado w butelce, pasta do mycia zębów dla słonia, ciecz nieniutonowska, płonąca ręka, tańczący popcorn, przecinanie szklanej butelki za pomocą ognia, dżin, światła drogowe, znikający błękit.
30 maja w ramach Festiwalu Nauki odbył się II Turniej Wiedzy Przyrodniczej. Wzięło w nim udział 48uczniów. Pierwsze miejsce zajęła Roksana Rogalska z 8C, drugie  Kinga Urban z 8A, a na trzecim uplasował się Marcin Burczyński z 3A.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie festiwalu. Dzięki nim chemia i fizyka stały się łatwiejsze do zrozumienia dla uczniów. FOTO>>>

Izabela Czarnocka 3C
Zatwierdziła: T.Święcicka