SUKCES MŁODYCH SIATKAREK

W dniach 25.05.-26.05. br. drużyna siatkarek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie w składzie: Zofia Bagińska, Klaudia Bronisz, Alicja Czarnecka, Aleksandra Frączek, Marzena Górska, Wiktoria Królak, Paulina Krupa, Magdalena Piasecka, Julia Piątkowska zajęła szóste miejsce na Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej w Międzyborowie. Sukces jest tym większy, że w rozgrywkach brały udział zespoły, których zawodniczki trenują w profesjonalnych klubach i uczą się w szkołach sportowych. Nasze dziewczęta rozegrały mecze z reprezentacjami z Warszawy, Radomia, i Żuromina i zaprezentowały się bardzo profesjonalnie. Opiekunem dziewcząt był pan Maciej Kucharczyk. Gratulujemy siatkarkom i ich trenerowi.

Zofia Bagińska, Klaudia Bronisz, Alicja Czarnecka, klasa 3b