MISTRZOWIE SZACHOWNICY

29.03.br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgrowskiego w Szachach Szybkich zorganizowane przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ‘’Fidei”.  Z naszej szkoły wzięło w nich udział 5 uczniów: Dawid Pietruczanis kl.3c, Szymon Sińczuk kl. 2b,Gabriela Puścian kl.4b, Stanisław Wrzosek kl. 5a, Wojciech Wrzosek kl. 4a. W klasyfikacji chłopców kl. I-IV Szymon otrzymał medal za zajęcie trzeciego miejsca, a w klasyfikacji dziewcząt kl. I-IV Gabrysia zdobyła medal również za zajęcie trzeciego miejsca. Zawodnicy z naszej szkoły zajęli  czwarte miejsce wśród ośmiu szkół uczestniczących w turnieju, w którym wzięło udział  60 zawodników. Opiekę nad uczniami w czasie rozgrywek sprawowali ich rodzice. Gratulujemy młodym szachistom i życzymy dalszych sukcesów.

Agata Puścian