MISTRZOWIE PŁYWANIA

25 lutego 2019 roku w Sokołowie Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu. Rozgrywano szereg konkurencji indywidualnych na 50 m i sztafety 6 x 25 m. Naszą szkołę reprezentowała grupa 16 uczniów, zdobywając liczne medale w swoich kategoriach wiekowych.
Adam Chwedoruk – III miejsce w stylu klasycznym.
Maciej Marchelewicz – II miejsce w stylu dowolnym, II miejsce w stylu grzbietowym.
Cezary Olszewski – IV miejsce w stylu klasycznym.
Mateusz Rudaś – IV miejsce w stylu dowolnym, IV miejsce w stylu grzbietowym, IV miejsce w stylu klasycznym.
Łukasz Skrzypek – III miejsce w stylu dowolnym, III miejsce w stylu grzbietowym.
Aleksander Sołowiński – II miejsce w stylu dowolnym, I miejsce w stylu grzbietowym, I miejsce w stylu klasycznym.
Dominika Dzundza – I miejsce w stylu dowolnym, II miejsce w stylu grzbietowym, I miejsce w stylu klasycznym.
Amelia Kubuj – I miejsce w stylu dowolnym, I miejsce w stylu grzbietowym, I miejsce w stylu klasycznym.
Aleksandra Frączek – II miejsce w stylu dowolnym, I miejsce w stylu grzbietowym
Lena Łozowska – II miejsce w stylu dowolnym, I miejsce w stylu grzbietowym, I miejsce w stylu klasycznym
Alicja Szczepanik – II miejsce w stylu dowolnym, III miejsce w stylu klasycznym
Kinga Urban – III miejsce w stylu dowolnym, II miejsce w stylu klasycznym
Edyta Jesiota – IV miejsce w stylu grzbietowym
Aleksandra Dmowska – II miejsce w stylu grzbietowym
Patrycja Dmowska – III miejsce w stylu grzbietowym
II miejsce sztafeta dziewcząt 6 x25m – Amelia Kubuj, Dominika Dzundza, Aleksandra Frączek, Alicja Szczepanik, Kinga Urban, Lena Łozowska
II miejsce sztafeta chłopców 6 x25m – Aleksander Sołowiński, Maciej Marchelewicz, Adam Chwedoruk, Mateusz Rudaś, Łukasz Skrzypek, Krzysztof Chojecki.
Opiekunami byli: p. Maciej Kucharczyk i p. Mariusz Sandurski.
Gratulujemy medalistom i życzymy dalszych sukcesów sportowych! FOTO>>>