SZKOLNY KONKURS „REBUS MATEMATYCZNY”

W grudniu 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym, który polegał na indywidualnym wykonaniu, według własnego pomysłu, rebusu matematycznego. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi, a także znajomością pojęć matematycznych. Prace oceniło jury w składzie: Anna Gajewska, Bożenna Przybysz, Edyta Szczęśniak.
W kategorii uczniów klas: VII, VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum zwyciężyła Łucja Śladowska z klasy IIIc. Drugie miejsce jurorzy przyznali Patrycji Aksamit z klasy IIIb, a trzecie – Zofii Bagińskiej z klasy IIIb. Wyróżnienie otrzymał Kacper Gierłowski z klasy IIIe. W kategorii uczniów klas IV, V, VI szkoły podstawowej jury przyznało dwa wyróżnienia – Julii Turowskiej z klasy Va oraz Adamowi Turemce z klasy IVb.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Edyta Szczęśniak
Zatwierdziła: T.Święcicka