ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH, KSIĄŻEK I ZABAWEK

W dniach 19-23 listopada br. w naszej szkole odbyła się zbiórka artykułów dla dzieci z Domu Dziecka w Siedlcach. Była to akcja przeprowadzona we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie, a za jej realizację w naszej szkole odpowiadała wychowawczyni klasy 1a pani Agnieszka Książek oraz opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariuszy, panie Anna Młynarz i Beata Koseła. Wspólnie udało nam się zgromadzić książki dla dzieci, zabawki, gry, puzzle, pluszowe misie, bloki rysunkowe i techniczne, kredki, farby, kolorowy papier , zeszyty i inne przybory szkolne.
Ilość zebranych materiałów przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy rodzicom, uczniom oraz nauczycielom, którzy wzięli udział w zbiórce. Podziękowania kierujemy do firmy
Pol-Druk z Węgrowa, która podarowała artykuły szkolne, do uczniów klasy 6a oraz wolontariuszy, którzy zajęli się sortowaniem, liczeniem, pakowaniem i przenoszeniem paczek. 5 grudnia br. paczki zostały dostarczone do Domu Dziecka w Siedlcach samochodem z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Węgrowie, za co dziękujemy panu dyrektorowi Jackowi Stosio. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat Domu Dziecka w Siedlcach zapraszamy na stronę internetową: http://www.domdziecka.siedlce.pl/ .

Dziękujemy za udział w akcji i zachęcamy do brania udziału w kolejnych projektach realizowanych przez naszych uczniów oraz przez Szkolny Klub Wolontariuszy.

Anna Młynarz, Agnieszka Książek