SPOTKANIA Z MISTRZAMI

15 listopada naszą szkołę odwiedziły dwie mistrzynie kickboxingu – Monika Turemka oraz Karolina Młynik. Opowiedziały uczniom o tym, jak mimo przeciwności losu osiągać sukces, skąd czerpać motywację i dobrą energię, aby realizować stawiane sobie cele.  Biorący udział w spotkaniu dowiedzieli się również, na czym polega praca trenera oraz jak zostać mistrzem.  Natomiast 16 listopada uczniowie klas 3a i 3d gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z zawodowym kickboxerem –  medalistą Pucharu Świata oraz kilkukrotnym Mistrzem Polski – Patrykiem Kuryłkiem. Gość opowiedział uczniom o treningach, przygotowaniach do każdej walki, stylu życia i wyrzeczeniach, które musiał podjąć, aby osiągnąć takie znakomite wyniki.

Katarzyna Jarnińska
Zatwierdziła: T.Święcicka