WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESIEŃ W WĘGROWSKIM PARKU”

W październiku 2018 roku odbył się konkurs plastyczny pt. „Jesień w węgrowskim parku”, który był przeznaczony dla uczniów pierwszych i drugich klas. Jego celem było  rozwijanie aktywności twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych, uwrażliwianie dzieci na otaczającą przyrodę i zmieniające się pory roku. W konkursie wzięło udział 88 uczniów.
Prace uczniów oceniała komisja w składzie: pani Natalia Matczuk, pani Małgorzata Skwierczyńska i pani Magdalena Gąsior.
Wyniki konkursu:

I miejsce – Maria Łuszczyńska – klasa 1B

II miejsce – Wiktor Błażejczyk – klasa 1B

III miejsce – Nikola Gontarz – klasa 1B

Wyróżnienia:

Mieszko Wyszogrodzki – klasa 1A

Klaudia Bałdyga – klasa 1C

Klasy II:

I miejsce – Michalina Batorowicz – klasa 2A

II miejsce – Dawid Marchela – klasa 2A

III miejsce – Aleksander Gąsior – klasa 2B

Laureaci I, II i III miejsca otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a wyróżnieni dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom, które wzięły udział w konkursie i przedstawiły bardzo interesujące prace.

Karolina Turowska