ODZNACZENIA PAŃSTWOWE I NAGRODY DLA NASZYCH NAUCZYCIELI

18 października br. w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas spotkania wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom oświaty z rejonu siedleckiego wręczono odznaczenia państwowe i resortowe. Wśród uhonorowanych pedagogów znaleźli się nauczyciele z naszej szkoły p. E. Jaskulska, p. E. Wysokińska, p. M. Wołynko, p. M.Skwierczyńska, p. P.Skup, p. M. Sandurski i p. P.Bartnik, którzy otrzymali medale i nagrody z rąk pani Doroty Skrzypek, Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty oraz pana Adama Skupa, Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Siedlcach. Spotkanie uświetnił występ utalentowanych uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach. Wśród gości obecni byli m.in.: Maria Koc – Wicemarszałek Senatu RP, Waldemar Kraska – Senator RP oraz Sylwester Dąbrowski – Wicewojewoda Mazowiecki.

Marzena Wołynko