TANECZNYM KROKIEM O PRZYJAŹNI

26 września uczniowie klas czwartych, piątej i szóstej w Węgrowskim Ośrodku Kultury obejrzeli spektakl taneczny pt. „Siła przyjaźni”. Przedstawienie zaprezentowali młodzi tancerze ze Studia Tańca „Next Level”z Łochowa. Scenariusz i choreografię opracował absolwent naszej szkoły – Rafał Snopczyński. Spektakl  jest wzruszającym widowiskiem, opowiadającym o losach młodej dziewczyny, która zapragnęła przeżyć niezapomniane przygody. Bohaterka wyrusza  w niesamowitą podróż. Poznaje chłopca, który staje się jej przyjacielem. Atutem spektaklu jest niecodzienna forma. Historia opowiedziana została za pomocą układów tanecznych. W baśniowy świat niezwykłych zdarzeń wprowadzały widza krótkie wypowiedzi narratora i zdjęcia pięknych miejsc wyświetlane na kinowym ekranie. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Hanna Chojnowska