WIELKIE WAŻENIE KORKÓW

DSC_3434  W środę 6 czerwca w naszej szkole odbyło się posumowanie zbiórki plastikowych zakrętek od butelek. Akcja została zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariuszy. Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę, zarówno uczniom jak i pracownikom szkoły. Wspólnie udało nam się zebrać 150kg. korków. Wszystkie zebrane nakrętki zostaną przekazane podopiecznym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie. Mamy nadzieję, że już wkrótce dzięki naszej pomocy uda się zamienić korki na nowy wózek inwalidzki.
Przypominamy również, że akcja została zorganizowana w formie konkursu, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie z naszej szkoły. Gratulujemy Jakubowi  Roguszewskiemu zklasy 1b, który przyniósł 16kg. korków! Brawo!
Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki i zapraszamy do dalszego zbierania korków. Następna akcja już w przyszłym roku. FOTO>>>

Dziękujemy,

Anna Młynarz