DZIEŃ MATKI – MAMA, MUTI, MAMASZA

DSC_3320    29 maja br. z okazji Dnia Matki uczniowie klasy 1A wraz z panią wychowawczynią gościli w szkole mamy. Dzieci przedstawiły przygotowany dla mam program: wzruszające wierszyki i piosenki. Zaprezentowały też swoje umiejętności aktorskie w humorystycznej scence pt. „Mamy –samochwały” i taneczne w układzie do piosenki pt. „Parasolki”.  Złożyły mamom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane kolorowe laurki.
Rodzice byli wzruszeni występami swoich pociech. Po obejrzeniu występu goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w ciepłej i miłej atmosferze. Spędzone razem chwile na długo pozostaną w pamięci dzieci, rodziców, wychowawczyni i pani wicedyrektor.  foto>>>

Agata Gotowicka

Zatwierdziła: T.Święcicka