CUDOWNYCH RODZICÓW MAMY

DSC_311828 maja br. uczniowie klasy IB wraz z wychowawczynią panią Moniką Elgas w świetlicy szkolnej gościli rodziców, aby uczcić ich święto. W uroczystości wzięła również udział pani dyrektor Teresa Święcicka. Było to wyjątkowe spotkanie, podczas którego dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także wcieliły się w rolę mam i tatusiów. Nie zabrakło także prosto z serca płynących życzeń i wykonanych własnoręcznie laurek. foto>>> Rodzice  wraz z dziećmi wzięli udział w konkursach, np. na ciekawą fryzurę, na przepis na ciasto, wiązanie krawata czy wykonanie czapki z papieru. Każdy rodzic został obdarowany dyplomem supermamy i wspaniałego taty. Po wspólnej zabawie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. To były bardzo miłe i rodzinnie spędzone chwile.

Monika Elgas

Zatwierdziła: T.Święcicka