8 maja 2018 archive

LEKCJA PRZYRODY W STACJI UZDATNIANIA WODY

Uczniowie klasy IVa w ramach lekcji przyrody udali się do Stacji Uzdatniania Wody w Węgrowie, usytuowanej naprzeciwko naszej szkoły. Zwiedzili budynek główny, w którym znajduje się hala filtrów i pompownia II stopnia, zbiornik magazynowy oraz laboratorium. Młodzież prześledziła drogę wody z ujęcia przy ulicy Karola Szamoty do miejskiej sieci wodociągowej.

ENGLISH ACE 2018

7 marca 2018r. odbył się Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego ‘English Ace 2018’. W konkursie wzięło udział 33 uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęli następujący uczniowie:

AKTYWNIE, CIEKAWIE, ZABAWNIE

Uczniowie klasy IB wraz z wychowawczynią panią Moniką Elgas wzięli udział w programie edukacyjnym pt. „Kompetencje na szóstkę”. Za swoje zaangażowanie i wytrwałość w zdobywaniu wiedzy oraz rozwijaniu kompetencji społecznych otrzymali dyplom uczestnictwa w programie.