MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU

1 (2)5 marca w Sokołowie Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu. Rozgrywano szereg konkurencji indywidualnych na  50 m i sztafety 6×25 m. Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów. Z medalami wrócili:
Klasy VII
1. Amelia Kubuj 2013 ; I miejsce w stylu dowolnym,  I miejsce w stylu grzbietowym,
I miejsce w stylu klasycznym.
Gimnazjum klasa II
1. Aleksandra Frączek –  I miejsce w stylu dowolnym,  I miejsce w stylu grzbietowym,
II miejsce w stylu klasycznym.
2. Dominika Dzundza – I miejsce w stylu klasycznym,  II miejsce w stylu grzbietowym,
II miejsce w stylu dowolnym.
3. Mateusz Rudaś 2013; III miejsce w stylu dowolnym.
Gimnazjum klasa III
1. Paulina Kowalczyk 2013; I miejsce w stylu dowolnym,  I miejsce w stylu grzbietowym, I miejsce w stylu klasycznym.
2. Mikołaj Kałuski 2013; II miejsce w stylu klasycznym.
3. Miłosz Gontarz 2013; III miejsce w stylu klasycznym.
I miejsce w sztafecie dziewcząt 6 x25 m 2013; Amelia Kubuj, Paulina Kowalczyk, Aleksandra Frączek, Dominika Dzundza, Alicja Sczepanik, Roksana Rogalska.
III miejsce w sztafecie chłopców 6 x 25 m 2013; Mikołaj Kałuski, Miłosz Gontarz, Mateusz Rudaś, Szymon Biernat, Krzysztof Chojecki, Łukasz Skrzypek.
Pozostali uczestnicy zawodów:
Marta Ciborowska, Kinga Urban, Edyta Jesiota.
Opiekunami byli: Maciej Kucharczyk i Mariusz Sandurski.
Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.
Gratulujemy medalistom i życzymy dalszych sukcesów sportowych! 🙂  FOTO>>>

Mariusz Sandruski