WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

zbiórka żywności   17 marca odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności zorganizowana przez Banki Żywności. W akcję zaangażowali  się również członkowie Szkolnego Klubu Wolontariuszy działającego w naszej szkole. Uczniowie przeprowadzili zbiórkę artykułów spożywczych w trzech węgrowskich sklepach (Biedronka ul. Szamoty, Biedronka ul. Mickiewicza oraz Lidl ul. Piłsudskiego). Artykuły podarowane podczas zbiórki trafiły do magazynu szkoły. Tam zostały zważone, policzone i posortowane, a w ciągu najbliższych dni trafią do potrzebujących. Dzięki ofiarności darczyńców i zaangażowaniu wolontariuszy udało nam się zebrać 211,7kg. produktów.
Dziękujemy darczyńcom oraz wolontariuszom za udział w akcji. Osobom, które nie miały możliwości wsparcia naszej zbiórki w sklepach przypominamy, że artykuły spożywcze można przynosić do szkoły do piątku 23 marca b.r.  FOTO>>>

Anna Młynarz
Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariuszy