ROMEO I JULIA 3D

romeo i julia5 lutego br. grupa uczniów z naszej szkoły udała się do warszawskiego Teatru Studio Buffo. Obejrzeli tam musical „Romeo i Julia” przygotowany na podstawie tragedii W. Szekspira. Przedstawienie odbiega od znanego oryginału. Reżyser zaproponował bardziej współczesną wersję. Media społecznościowe, czaty, pogoń za pieniędzmi to tylko niektóre z tematów pojawiających się w tej sztuce. W spektaklu wykorzystana została technologia 3D, więc oglądamy go w trójwymiarowych okularach, a dzięki animacjom i niezwykłej scenerii widz może poczuć się, jakby był w samym środku tej historii. Nieprawdopodobne wrażenia, refleksyjne piosenki, dynamiczna i głośna muzyka urzekły widzów, którzy nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Bartosz Jarosiewicz, 3C