2 marca 2017 archive

KIBICUJEMY Z KLASĄ

W dniach 19 i 26 lutego 2017r. nasi uczniowie wzięli udział w dwóch wyjazdach na mecze Legii Warszawa. Pierwszy mecz rundy rewanżowej na własnym stadionie przyniósł  porażkę 1:3 z drużyną Ruchu Chorzów. Drugi, rozegrany przeciwko Bruk-Bet Termalice Nieciecz, zakończył się remisem 1:1. Oba spotkania dostarczyły nam wielu piłkarskich emocji, okraszonych pięknymi golami.

Kontynuuj czytanie

LIST DO ULUBIONEGO NAUCZYCIELA

Przed feriami uczniowie uczęszczający na zajęcia z treningu umiejętności społecznych napisali list do ulubionego nauczyciela w szkole. 28.02.2017r.,  udaliśmy się do budynku Poczty Polskiej, aby wysłać zaadresowany przez siebie list. Ciekawe, kto z kadry pedagogicznej zostanie obdarowany korespondencją? Katarzyna Jarnińska Zatwierdziła: T.Święcicka