VI EDYCJA KONKURSU ,,PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA”

konkurs-edb   31.01.2017r. w  naszym  gimnazjum  odbył się finał  szóstej edycji  konkursu wiedzy z zakresu  pierwszej  pomocy  przedmedycznej. Celem konkursu było kształtowanie  wśród uczniów  postawy odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje i innych oraz popularyzowanie zasad bezpieczeństwa. W konkursie wzięło udział 14  uczniów, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch etapach. W pierwszym uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiedzę teoretyczną, w drugim mieli za zadanie wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową. Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwał nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa pan Radosław Łuszczyński. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Angelika  Kuśmierczyk z Ic, drugie Michał  Boguszewski z I d, trzecie miejsce zajął Marcin  Burczyński z Id.
Gratulujemy!

Radosław Łuszczyński