19 grudnia 2016 archive

FINAŁ PROGRAMU „BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA” W WĘGROWSKIM OŚRODKU KULTURY

15 grudnia 2016 roku w Węgrowskim Ośrodku Kultury uczniowie naszego gimnazjum  biorący udział w rządowym programie „Bezpieczna i przyjazna szkoła” zaprezentowali  spektakl pt. „Strachy na lochy”. Przedstawienie  obejrzeli proboszczowie węgrowskich parafii, ks. Romuald Kosk i ks. Wiesław Niemyjski , uczniowie pierwszych i drugich klas gimnazjum, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana  Pawła II w Węgrowie.

Kontynuuj czytanie

„STRACHY NA LOCHY” W BIBLIOTECE MIEJSKIE

14 grudnia 2016 roku w Bibliotece Miejskiej w Węgrowie grupa naszych uczniów biorących udział w rządowym programie „Bezpieczna i przyjazna szkoła” zaprezentowała  spektakl pt. „Strachy na lochy”. Nad przygotowaniem przedstawienia gimnazjaliści pracowali od października br.   Aby zgłębić sztukę układania  ciekawych historii i ich opowiadania gimnazjaliści wzięli udział w warsztatach z  p. Beatą Frankowską

Kontynuuj czytanie