WIECZÓR W TEATRZE KOMEDIA W WARSZAWIE

wieczor-w-teatrze   9.12.br. grupa uczniów naszego gimnazjum realizująca projekt „Strachy na lochy” wybrała się do Teatru Komedia w Warszawie. Młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami obejrzała spektakl „Człowiek dwóch szefów” w reżyserii Tomasza Dudkiewicza.  W sztuce mieszają się sceniczne style i konwencje – komedia del arte, farsa, komedia sytuacyjna i stand up z udziałem publiczności. Widzowie mogli podziwiać wielu znanych aktorów: K.Halejcio, J.Kamińską, A.Michalską, R.Ciszyńskiego, T.Dedka, Ł.Nowickiego. Szczególną sympatię publiczności zdobył Rafał Rutkowski, który brawurowo wcielił się w tytułową postać spektaklu. Ozdobą sztuki były również humorystyczne i pełne energii wykonania hitów angielskiej grupy The Beatles. Wyjazd do Teatru Komedia, który zorganizowała p. M.Krasnodębska, odbył się w ramach realizacji programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”

M.Wołynko
Zatwierdziła: T.Święcicka