LITERACKIE SZLIFY

literackie-szlify    25 października grupa uczniów naszego gimnazjum biorących udział w projekcie „Bezpieczna i przyjazna szkoła” uczestniczyła w drugich już warsztatach literackich z członkami Grupy Literackiej „Witraż” z Siedlec.  Gimnazjaliści, pod okiem pani Barbary Maksymiuk i pana Krzysztofa Tomaszewskiego, redagowali wybrane przez siebie formy literackie.  Owoce zajęć warsztatowych  uczniów to wiersze  i legendy, których tematem przewodnim są lochy. Prace uczniów zostaną opublikowane w formie broszury i będą dostępne w bibliotece szkolnej oraz  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Węgrowie. Udział w warsztatach był dla uczniów cennym doświadczeniem i okazją do ujawnienia się pisarskich talentów.

Maria Krasnodębska

Zatwierdziła: T.Święcicka