WIZYTA WOLONTARIUSZY W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W WĘGROWIE

3 listopada br. młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariuszy działającego w naszym gimnazjum udała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie. Uczniowie przekazali koleżankom i kolegom artykuły szkolne oraz książki zgromadzone podczas zbiórki, która odbyła się w dniach 17 –  21 października.
Wychowankowie ośrodka radośnie powitali gimnazjalistów. Z ogromną wdzięcznością przyjęli przyniesione prezenty i od razu każdy znalazł  lekturę dla siebie.
Na koniec spotkania, kierowniczka internatu,  pani Maria Krasnodębska,  podziękowała uczniom naszego gimnazjum, którzy  uczestniczyli w zbiórce. Ucieszyliśmy się, że sprawiliśmy mieszkańcom ośrodka tak dużo radości i już planujemy wspólne przedsięwzięcia i następne wizyty w ośrodku.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariuszy Anna Młynarz

Zatwierdziła: T.Święcicka