DNI OTWARTE DLA TRZECIOKLASISTÓW

dzienotwarty-mickiewicz   25 kwietnia br. uczniowie trzecich klas naszego gimnazjum zostali zaproszeni na dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego. Dyrektor szkoły przedstawił uczniom najważniejsze informacje o szkole. Trzecioklasiści dowiedzieli się, w jakim kierunku mogą kontynuować naukę i rozwijać swoje pasje.
Następnego dnia uczniowie trzecich klas  wzięli udział w dniu otwartym w I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie. Licealiści wraz z nauczycielami opowiedzieli o atutachdzienotwarty-kochan szkoły oraz planowanych w przyszłym roku szkolnym profilach w pierwszych klasach.
Wizyta w obu szkołach pozwoliła niezdecydowanym uczniom podjąć decyzję o wyborze dalszej drogi kształcenia.

Wiktoria Cieplińska i Klaudia Kalisiak, kl. 3c