V EDYCJA KONKURSU ,,PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA”

zdjecia 2016 a rok 097   23.03.2016r. w  naszym  gimnazjum  odbył się finał  piątej edycji  konkursu   z zakresu  pierwszej  pomocy  przedmedycznej. Celem konkursu było kształtowanie  wśród uczniów  postawy odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje i innych oraz popularyzowanie zasad bezpieczeństwa. W konkursie wzięło udział 13  uczniów, którzy rywalizowali ze sobą   w dwóch etapach. W pierwszym uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiedzę teoretyczną,   w drugim mieli za zadanie wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową. Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwał nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła  Dominika Gniazdowska z IIIe, drugie Weronika Kołakowska z IIIe, a  trzecie Filip Bieńkowski z IIId.        Gratulujemy!

Radosław Łuszczyński
Zatwierdziła: T.Święcicka