WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

W dniach 11-12.03.16 odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności zorganizowana przez Banki Żywności. W akcję zaangażowali  się członkowie Szkolnego Klubu Wolontariuszy: Klaudia Żochowska , Michał Nowak,  Adrian Bartoszewski, Milena Rogala, Izabela Kułak, Weronika Szewczak, Nikola Krawczyk, Jakub Rafałowicz, Patrycja Skórka, Jakub Marchela, Klaudiusz Kocon oraz Aleksandra Maksymowicz. Uczniowie wspierani przez opiekunów, p. Annę Młynarz i p. Ewę Jaskulską przeprowadzili zbiórkę artykułów spożywczych w węgrowskich sklepach Biedronka i Topaz. Podarowane artykuły zostały w szkole zważone, policzone i posortowane, a następnie trafiły do rodzin uczniów. Dzięki ofiarności darczyńców i zaangażowaniu wolontariuszy udało nam się zebrać 250,5kg produktów.

Dziękujemy  wolontariuszom oraz darczyńcom za udział w akcji.

Anna Młynarz – Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariuszy

Zatwierdziła: T.Święcicka