WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „MOJA PRZYSZŁOŚĆ – MÓJ WYMARZONY ZAWÓD””

Uczniowie w ramach konkursu mogli przygotować prezentację multimedialną, nakręcić film , wykonać pracę plastyczną w dowodnej technice lub napisać opowiadanie lub wiersz. Komisja konkursowa w składzie wicedyrektor Grażyna Wysocka, kierownik świetlicy Małgorzata Skwierczyńska oraz pedagog szkolny Marzenna Rusjan ogłosiła wyniki: I miejsce film Kingi Marcheli „ Mój wymarzony zawód – instruktor jazdy konnej”II miejsce opowiadanie Gabrieli Wołynko z klasy I d oraz opowiadanie Natalii Wołynko z klasy I dIII miejsce plastyczne wykonane przez Wiktorię Warchoł z kl. III d, Martynę Małkowską z klasy III d oraz Karolinę Szczęsną z klasy I b Komisja wyróżniła również prace plastyczne uczniów: Pauliny Rusiniak z klasy 3c, Michała Nowaka i Adriana Bartoszewskiego z klasy II a. Gratulujemy !

Węgrów, 16.12.2015r., Marzenna Rusjan