POMAGAMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

pomagamy_zwierzetom_przetrwac_zime-big   Na obrzeżach Sokołowa Podlaskiego, z dala od budynków mieszkalnych znajduje się tymczasowa przechowalnia dla bezpańskich psów. Zwierzęta czekają na dobrego pana i przyjaciela. Nie każdy może przyjąć pod swój dach bezdomnego psa, ale żeby pomóc wystarczy wesprzeć schronisko. Wolontariusze z naszego gimnazjum zorganizowali więc zbiórkę karmy dla zwierząt. Do akcji włączyli się również uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie, z I Liceum im. Adama Mickiewicza w Węgrowie oraz Liceum Ekonomicznego w Węgrowie. Wspólnie zebrano 551 kg karmy. Dzięki naszej pomocy  bezdomnym zwierzętom będzie łatwiej przetrwać zimę. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji!

Węgrów, 15.12.2015r., Anna Młynarz – Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariuszy