DOPALACZE KRADNĄ ŻYCIE

dopalacze_kradna_zycie   26 października br. uczniowie naszej szkoły w Węgrowskim Ośrodku Kultury uczestniczyli w profilaktycznym spotkaniu zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Węgrowie w ramach Kampanii „Dopalacze kradną życie”. Najpierw gimnazjaliści obejrzeli film pt. „Dopalacze niszczą życie” nakręcony przez ostrowską grupę PaT Uzależnieni od Teatru. Młodzi aktorzy przedstawili w nim przejmującą historię swoich rówieśników, którzy sięgnęli po środki zwane dopalaczami. Następnie policjantka prowadząca spotkanie odpowiadała na pytania uczniów związane z problemami poruszanymi w filmie oraz uprzedziła młodzież przed konsekwencjami wynikającymi z posiadania, rozprowadzania i eksperymentowania z dopalaczami.

Węgrów, 28.10.2015r., Hanna Chojnowska

Zatwierdziła: T. Święcicka